נשמח לבצע לכם אפיון לאתר ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
*
*
*
בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק

לכל עסק שמכבד את עצמו מבחינה עסקית יש תדמית. תדמית היא המסר המרכזי אותה החברה או הארגון מעוניינים להציג בתור הפנים של החברה, החזות הראשונית אותה הם מעוניינים להשרות על הלקוחות, המשקיעים, על פנים הארגון וגם המתחרים. תדמית יכולה לבוא באמצעות מסמכי החברה, פרסומות, קידום מכירות וגם באמצעות אתר האינטרנט של החברה. כיום בניית אתר לעסק היא יותר מפעולה ממוחשבת של אנשי תכנות, מדובר בתהליך שלם ומקיך הכולל בתוכו את עיצוב האתר, את בניית האתר בפועל, הכנסת עולם של תוכן, וקידום האתר במנועי החיפוש.

קרא עוד
עיצוב אתר

עיצוב אתר

עיצוב האתר הוא השלב הראשון בכל בניית אתר לעסק. העיצוב הוא התוצאה המוגמרת הרצויה, ממנו המתכנת יצטרך לגזור משמעויות, ולהציב את הדרישות של העיצוב בשפה מובנת למחשב. העיצוב נעשה בדרך כלל באמצעות תוכנת הפוטושופ, כאשר מעצבים מתקדמים יוכלו להציג יכולות עיצוב גבוהות על ידי שימוש בפונקציות מתקדמות בתוכנה שממשיכה להשתדרג ולהתחדש. עיצוב נכון משפיע על דעת הקהל המבקר בקהל, ועשוי לתרום משמעותית לרמת המכירות של הארגון.

קרא עוד
שלב הבניה

שלב הבניה

בניית אתר לעסק היא למעשה תרגום של מסרים ויזואליים – עיצוב האתר עצמו כפי שנמסר על ידי המעצב, לכדי מסרים בשפה אותה המחשב מסוגל להבין. ישנן שפות תכנות רבות המאפשרות למתכנתים לתקשר עם מכונות, ולהביא חיים לעיצוב דו ממדי. המתכנת אחראי על כתיבת קטעי הקוד אותם המחשב יכול לקרוא ולתרגם לצורה חזותית, לצורך ביצוע עבודה זו יש צורך במיומנות רבה וביכולת פתירת בעיות. במידה ותכנות האתר נעשה בצורה לא אופטימלית, הדבר יגרור תקלות רבות בהמשך הדרך. תקלות אלו ידועות בשם "באגים".

קרא עוד
הכנסת עולם של תוכן

הכנסת עולם של תוכן

לאחר שבנינו את האתר עצמו, למעשה יש לנו תוכנה המאפשרת לנו ליצור עמודים חדשים ולהזין דפי תוכן ומידע הרלוונטים גם לקורא וגם למנועי החיפוש המדרגים את האתר שלנו לפי פרמטרים שונים, ביניהם התוכן. התוכן של האתר ישפיע בצורה ניכרת על הלקוחות המבקרים בו והינו חלק חשוב ביותר בתהליך בניית אתר לעסק. בגוגל שווה לנו כסף, וזאת עובדה מוכחת שלא ניתן להתעלם ממנה. מנוע החיפוש והאינדוקס של גוגל מדרג עמודים שונים בתוך האתר שלנו לפי פרמטרים שונים ורבים, כאשר עולם התוכן המוזן באתר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך הדירוג של גוגל. כמובן שגם לבניית האתר בצורה תקינה ונכונה יש חשיבות מכרעת, אך קידום האתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים הוא זה שיביא את התנועה לאתר שלנו, וישמור על רמה יציבה של הכנסות לאורך זמן.

קרא עוד
בניית אתר לעסק – עניין למקצוענים

בניית אתר לעסק – עניין למקצוענים

בניית אתר לעסק היא לא עניין חד פעמי שאפשר להיפטר ממנו ולהגיד הצלחנו וסיימנו. מדובר במספר תהליכים ארוכים המצריכים מיומנות, הבנה וחשיבה אסטרטגית ארוכת טווח.אתר אינטרנט נמדד על פי שלושה מרכיבים חשובים : 1.עיצוב - 2.בניה - 3.קידוםאצלנו במו-טק האנשים המקצועיים ביותר בשלושת התחומים האלו.אנחנו נתאים את האתר לעסק שלך ב מחיר מפתיע . פרטי התקשרות: טל' 077-5232522 נייד' 0508-271299 מייל' mosh@mo-tech.co.il

קרא עוד