התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

ההאקר הישראלי חשף 100 אלף חשבונות פייסבוק. מלחמת הסייבר לא נפסקת. ההאקר הישראלי "חניבעל" פירסם סיסמאות פייסבוק וכתובות דואר אלקטרוני.. קרא עוד...

דף הבית  >>  חדשות  >>  ההאקר הישראלי חשף 100 אלף חשבונות פייסבוק. מלחמת הסייבר לא נפסקת. ההאקר הישראלי "חניבעל" פירסם סיסמאות פייסבוק וכתובות דואר אלקטרוני.. קרא עוד...

מלחמת הסייבר לא נפסקת. ההאקר הישראלי "חניבעל" פירסם סיסמאות פייסבוק וכתובות דואר אלקטרוני של 100 אלף ערבים. בהודעה מוקלטת שהגיעה לידי חדשות 2, הוא מזהיר: "אם ההאקרים הערבים יופיעו בשנית, אבוא שוב להציל את ישראל. ביטחו בי, אני תמיד אהיה בסביבה"

הצד הישראלי משיב אש במסגרת מה שזכה לכינוי "מלחמת הסייבר". ההאקר הישראלי המכנה את עצמו "חניבעל" פירסם הערב פרטי חשבונות פייסבוק, כתובות דואר אלקטרוני וסיסמאות של 100 אלף ערבים מרחבי העולם.

- פרסומת -

בהודעה מוקלטת שהגיעה לידי חדשות 2, טוען ההאקר כי ברשותו פרטים של עוד מיליוני אזרחים ערבים שבכוונתו לפרסם בקרוב. "קיבלתי אלפי הודעות דואר אלקטרוני מערבים שהתחננו שאפסיק לפרסם את פרטיהם ולפגוע בהם", מספר ההאקר הישראלי.
"מכיוון ששמתי לב שלאחרונה ההאקרים הערבים נעלמו, אני מכריז על הפסקתה של מלחמת הסייבר. האקרים ישראלים, חידלו. אעביר פקודות חדשות במקרה הצורך אם ההאקרים הערבים יופיעו בשנית, אבוא שוב להציל את ישראל. ביטחו בי, אני תמיד אהיה בסביבה", מבטיח "חניבעל".

האקרים מעזה תקפו אתר ישראלי

רק ביום רביעי אתר האינטרנט הרשמי של הרשות למלחמה בסמים נפרץ על ידי האקרים ערביים, שהשתילו בו מסרים אנטי-ישראליים וכן מסרים קוליים ובהם קובץ של התבטאויות אנטי-ישראליות. "דני אילון אמר כי הוא יגיב, אך אנחנו נפרוץ את אתרי האינטרנט שלכם בכל יום וללא הפסקה", כתבו ההאקרים בהודעה שהושתלה בדף הבית באתר שנפרץ. "נמשיך לבחור את מטרותינו עד נתניהו. אתם תהיו עדים למסרים שלנו לעד".

ההאקרים המשיכו בדברי ההסתה נגד ישראל: "לא נשתוק על מעשיכם בפלסטין. אתם תגורשו ממנה, ואנחנו נגן על מסגד אל-אקצה ועל המוסלמים. נמשיך להגיב נגדכם באתרי האינטרנט של הממשלה שלכם, של משרדיה, של מוסדותיה, של אתרי עיתונות וכן באתרים אסטרטגיים - שהאחרון שבהם היה אתר האינטרנט של דני אילון".

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים