התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

דיווח: "האקרים מישראל תקפו בנק האמירויות" מלחמת הסייבר נמשכת: באיחוד האמירויות שבמפרץ הפרסי טוענים כי קבוצת האקרים המכנה עצמה "צוות IDF" קרא עוד..

דף הבית  >>  חדשות  >>  דיווח: "האקרים מישראל תקפו בנק האמירויות" מלחמת הסייבר נמשכת: באיחוד האמירויות שבמפרץ הפרסי טוענים כי קבוצת האקרים המכנה עצמה "צוות IDF" קרא עוד..

מלחמת הסייבר נמשכת: באיחוד האמירויות שבמפרץ הפרסי טוענים כי קבוצת האקרים המכנה עצמה "צוות IDF" תקפה את מערכות הבנק המרכזי של איחוד האמירויות. המתקפה, לדברי מנהל מחלקת האבטחה של הבנק, נבלמה

הבנק המרכזי של איחוד האמירויות הדף ניסיונות של האקרים ישראליים להפיל את אתר הבנק, כך אמרו היום גורמים בבנק המרכזי של איחוד האמירויות לסוכנות הידיעות "רויטרס". בבנק המרכזי של איחוד האמירויות החליטו לחסום את הגישה לאתר לגולשים מחוץ למדינות.
על פי הדיווח, באמירויות חושדים כי האקרים ישראלים עומדים מאחורי ניסיון תקיפת האתר, כניסיון לנקום באתרים ממשלתיים בסעודיה ובאיחוד האמירויות בתגובה לגל תקיפות האתרים לאחרונה בישראל ע"י האקרים שהודיעו כי פעלו מגבולות סעודיה.

"לא נגרם נזק לאתר, היינו זהירים", אמר בוב תומפסון, מנהל מחלקת הטכנולוגיה והמידע בבנק המרכזי של איחוד האמירויות. על פי הדיווח, קבוצת האקרים שכינו את עצמם "צוות IDF", אמרו ביום רביעי האחרון כי בכוונתם לתקוף את הבנק המרכזי של איחוד האמירויות.

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים