התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

GoPro 4

דף הבית >> כתבות >> GoPro 4
הפרטים כמעט כולם דלפו והציפו את הרשת אודות המוצר החדש של GoPro, יצרנית המצלמות המהוללת. כבר בימים אלו ניתן לרכוש את הדגם החדש. בוודאי כבר יצא לכם להיתקל באנשים הנכנסים למים עם מצלמות ותהיתם כיצד מתאפשר כלל הצילום התת-מימי. ובכן, מסתבר שמדובר באופנה שאולי אינה חולפת, אלא אך גודלת וצוברת לה עוד ועוד אוהדים. בפסקאות הבאות נסקור את הדגם החדיש והמדובר ביותר של מכשיר הצילום התת-מימי בעל התכונות החדשניות ביותר בשוק.

אז על מה כל הסיפור

GoPro הודיעה כי שני דגמי GoPro יעמדו לרשות לקוחותיה, כאשר דגם אחת מאפשר קצב צילום נפלא (30 פריימים בשנייה, זאת לעומת קצב פחות מתקדם של דגמים קודמים – 15 פריימים בשנייה). זוהי רזולוציה מרשימה לכל הדעות וקצב פריימים שיאפשר צילום באיכות ללא פשרות. הדגם החדש יאפשר גם צילום ברזולוציות יותר נמוכות מכך, עם קצב פריימים גבוה אף יותר. מדובר במצבים שיאפשר לצלמים ליהנות מוידאו איכותי, גם במצב של הילוך איטי. GoPro 4 תאפשר צילום בשלוש שדות ראייה שונים – Ultra-Wide, Narrow ו-Medium. יצוין כי אף מנגנון הקלטת הסאונד משודרג ומעתה הוא עובד בטווח דינאמי כפול.

תכונות עיקריות

מבחינת צילומי סטילס, GoPro 4 מאפשרת צילום ב-12 מגה-פיקסל והיא בעלת עמידות עד 40 מטרים עומק. המצלמה כוללת קישוריות מובנית Bluetooth ו-WiFi במהירות גבוהה עד 50% יותר ממצלמות קודמות, וכן תכונות משופרות, כגון סימון קטעים חשובים ולחצן צילום מהיר, הכולל הדלקה של המצלמה. נוסף על אלו, המצלמה כוללת מנגנון צילום עבור תנאי תאורה קשים.

GoPro 4 החדשה

במקביל ליציאתן של מצלמות הדגל החדשות, GoPro השיקה מצלמה זולה שעתידה למשוך קהל חדש רחב, שעד עת זו נרתע מהמחירים הגבוהים שהחברה הציגה. המכשירים החדשים אמנם לא יכילו קישוריות Wifi או Bluetooth כמו בדגם שהוזכר קודם לכן, ואף איכות הוידיאו לא תהיה גבוהה כמו בדגמים המתקדמים ביותר, אולם בכל זאת, זוהי מצלמה איכותית המציעה צילום וידאו איכותי למדי.

מה עוד

אופציות נוספות כוללות צילום סטילס (5 תמונות לשנייה), או Time Lapse – צילום בקצב של תמונה בודדת חצי שנייה. מארז המצלמה אינו בר-הפרדה; על כן, אביזרים מסוימים (תושבות מסוימות או מסך מגע), עשויים שלא להתאים. כמו GoPro 4, גם דגם זה עמיד למים עד עומק של 40 מטרים. כצפוי, מחיר המצלמה בארץ גבוה במידת מה ממחירה בארצות הברית., וכולל אחריות בת שנתיים מהיבואן הרשמי.

יריית פתיחה

ההשקה של GoPro 4 בוצעה מהר מהצפוי ומהווה ירייה ראשונה בקרב המתחולל בין החברה הטייוונית לזו האמריקאית. החידושים שהוצגו על-ידי GoPro מאתגרים את יצרניות המצלמות השונות, גם בגזרת המחיר. כל מה שנותר לנו לעשות, הוא להמתין ולראות כיצד תגיב המתחרה הטיוואנית, HTC להתפרצותה המחודשת של GoPro.

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים