התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

שירותי סאפ ביזנס וואן

דף הבית >> כתבות >> שירותי סאפ ביזנס וואן
היא מתאימה כמו כפפה ליד לצרכים של ארגונים בסדר גודל קטן עד בינוני, ונחשבת לשם דבר בתחום התוכנה ומשווקת בכ-50 מדינות בכל רחבי העולם. הכוונה היא, כמובן, לתוכנת סאפ ביזנס וואן (SAP Business One), מוצר אשר שינה, במידה רבה, את חוקי המשחק בתחום. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו, על יתרונותיו ועל הדרך הנכונה ביותר להצעיד את העסק קדימה באמצעותו.

כל פעולות העסק – בממשק אחד

SAP Business One נועדה, פשוטו כמשמעו, לרכז תחתיה את כל ההיבטים התפעוליים הנוגעים של עסק נתון. בין השאר, מדובר על התהליכים הפיננסיים הנוגעים אליו, הליכי המכירות או הרכש, ניהול המלאי, ניהול מאגר הלקוחות וקשרי הלקוחו, ייצור ותכנון חומרים וכיוצא בזה. המטרה בכך היא לספק מבט כולל על כלל פעילויות העסק, כאשר העובדה שהכול נעשה במערכת אחת מוציאה מכלל אפשרות תרחישים בהם דברים מסוימים ייפלו להם אל בין הכיסאות. המערכת מאפשרת בקרה וניתוח הפעילות בעסק, בין השאר באמצעות יצירתם והפקתם של דוח''ות מורכבים, או פעילות עם ממשקים אחרים.

סאפ ביזנס וואן, וזה יתרון משמעותי במיוחד שלה, מאפשרת התאמה מלאה לצרכי עסק נתון: הלקוח יכול לבנות שאילתות העומדות בקנה אחד עם הצרכים הספציפיים שלו, ברגע נתון, או לערוך מסמכים שונים. זוהי תוכנה הנחשבת לגמישה במלוא מובן המילה, כאשר לצד זה כוללת היא פתרונות ענפיים המתאימים לעסקים בתחומי פעילות מוגדרים.

ומה עם התמיכה?

בנוסף, מערכת סאפ ביזנס וואן נחשבת לפשוטה, באופן יחסי, ועל אף שהליך ההטמעה שלך קצר פי כמה ביחס לאלטרנטיבות אחרות, בהחלט ניתן לשקול פנייה לחברות מקצועיות הפועלות בשדה המשחק. ההמלצה הברורה היא לפנות מראש לחברות שלא רק מספקות את המערכת הלכה למעשה, אלא גם מספקות שירותי תמיכה טכנית.

חברות שכאלה מציעות שלל שירותים חיוניים בתחום, ובכלל זה תמיכה טלפונית ללקוחותיה, סיוע בהליך ההטמעה, שרוגי תוכנה, תמיכה במוצרים משלימים למערכת וכיוצא בזה. הליווי של החברות האלה ניתן לכל אורך הדרך, כך שאנשי החברה או הארגון יכולים להיעזר בהם בכל סוגיה הנוגעת לתפעולו של היבט חשוב זה בעסק. 

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים