התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

פלייסטיישן 4 - הקונסולה האולטימטיבית

דף הבית >> כתבות >> פלייסטיישן 4 - הקונסולה האולטימטיבית
לפני מספר חודשים, שחררה חברת סוני את הפצצה הגדולה שלה - קונסולת המשחקים פלייסטיישן 4 יצאה לעולם, וקצרה לא מעט שבחים. מדבור על אחת מהקונסולות הטובות ביותר בעולם, ואחרי שבשנה האחרונה גם יצאו משחקים ייעודיים לקונסולה זו, אפשר ללא ספק לראות את היתרונות שלהם. נכון להיום, מדובר על אחת מהקונסולות הטובות ביותר, ואפילו צרכנים רבים שיש להם קונסולות שהן ישנות יותר רק במקצת - כבר מיהרו להצטייד בה. האם גם אתכם מושך להשתמש בקונסולה זו? בואו לראות את כל היתרונות המיוחדים שלה.

 
מהן התכונות של הדגם החדש?

●  חומרה חדשה ומשופרת - פלייסטיישן 4 מביאה איתה בשורה חשובה של חומרה חדשה. כמו בכל דור, גם הפעם בסוני החליטו לשפר את הכרטיס הגרפי, את המעבד, ועוד רכיבים שונים. המעטפת החיצונית של הפלייסטיישן 4 היא מינימליסטי תאך בעלת מראה יוקרתי מאד. בסוני החליטו הפעם על קונסולה מעט יותר קטנה מהקודמת, והרבה יותר יפה ללא ספק. חשוב מאד לציין תכונה חיונית מאד בקונסולה, מעבר למראה היפה של המעטפת והחומרה: אחת הבעיות של קונסולות משחק באופן כללי היא שככל שהחומרה יותר משוכללת, כך היא גם מתחממת מהר יותר, והדבר עלול להביא באופן פרדוקסלי להאטה של הקונסולה. נראה שבסוני עשו את שיעורי הבית היטב, וקונסולת הפלייסטיישן 4 כמעט ואיננה מתחממת, וגם אחרי שימוש ממושך היא ממשיכה לתפקד מעולה - וזו נקודה חשובה לזכותה.
● חיבורים ותוספות - פלייסטיישן 4 מגיעה עם כמה חיבורים שונים - כולל חיבור לכבל אתרנט רגיל, חיבור USB, חיבור אופטי, חיבור HDMI, ועוד. בסוני החליטו להתחשב הפעם בצרכנים ובצעד שעוד חברות צריכות לאמץ - החליטו לשים את כל החיבורים הללו בצד הקדמי של הקונסולה ולא מאחור, מה שמאפשר כמובן חיבור הרבה יותר נוח למכשירים ולתוספות השונות. כמו כן, הדבר מאפשר חיבור שהוא גם פיזי לרשת הביתית, אך ניתן להשתמש גם ברשת האלחוטית.
● השלטים - שיפור ניכר מאד נעשה בשלטים של פלייסטיישן 4. השלטים עצמם אינם קטנים אמנם, אך הם גם לא כבדים במיוחד. השלטים מתאימים גם לילדים שרוצים לשחק וגם למבוגרים, והשליטה בהן נחשבת אינטואיטיבית הרבה יותר מאשר בקונסולות אחרות. התוספת החדשה בפלייסטיישן 4 היא המשטח מגע המיוחד שמאפשר שליטה על יותר פונקציות במשחקים. יש לציין שבדור הראשון של המשחקים עדיין נראה שאין התאמה מוחלטת בין המשחק למשטח המגע, אבל ככל שיוצאים משחקים יותר חדשים, אנו רואים שימוש יותר חכם במשטח המגע.
 
ואיך חווית המשחק?

כאן אין שום ספק - קונסולת הפלייסטיישן 4 מספקת חווית משחק שהיא לא פחות ממדהימה עבור כלל המשתמשים. המנוע הגרפי המשופר, היכולת ליצור תקריב משופר פי כמה, והשליטה המדויקת והתגובה המהירה של השלט - כל אלו יוצרים חווית משחק יוצאת דופן, שכל אחד ייהנה ממנה.

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים