התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

חשיבות בניית אתרים לעסקים

דף הבית >> כתבות >> חשיבות בניית אתרים לעסקים
הרחוב הראשי שבו נהגנו למצוא את כל מבוקשנו עד כה כבר כעט שאינו קיים במובן הקלאסי. היום אנחנו מחפשים ומוצאים את כל מה שאנחנו צריכים בעיקר באינטרנט, משום שגם עיתונות מודפסת אין כמעט. כלומר, כדי להיות נוכח וכדי שלקוחות יגיעו אליכם אתם חייבים להיות בעלי עסק גם במקום שאליו הולכים הלקוחות שלכם לחפש אתכם, כך שרק אתר מקצועי טוב הבנוי כהלכה ומתוחזק כראוי יוכל להציג אתכם ללקוחות.

זמינות וקלות בניית האתרים לבעלי העסקים

כיום, קל יחסית לבנות אתר, אולם עם התפתחות הטכנולוגיה גם אתרים חייבים להיות בנויים כמו שצריך ולפי דרישות של מנועי חיפוש כדי שלא ללכת לאיבוד. היתרונות של אתר אינטרנט ברורים – אתם מחזיקים בדומיין משלכם שלפיו מוצאים אתכם בקלות במנועי החיפוש, אתם קובעים את העיצוב של האתר שהוא כרטיס הביקור שלכם ומקום המידע העיקרי שהלקוחות שלכם יכולים למצוא עליכם ועל המוצרים שלכם, אתם יכולים לקדם את האתר שלכם בקידום אורגני או ממומן ובכך להפוך למותג מבוסס בתחומכם, ואתם יכולים לצעוד עם הזמן ולהנגיש את האתר שלכם לכל מכשיר שבו גולשים היום - מחשב, סלולרי או טאבלט.

חוקי האינטרנט לבניית אתרים באים לקראתכם

רוב האינטראקציה שאתם מבצעים עם הלקוחות שלכם מתבצעת באינטרנט. אבל גם האינטרנט, עם כל הנגישות והזמינות שלו לכולם כמעט, עדיין מציית לחוקים מקצועיים בתחום בניית אתרים. כלומר, רק בנייה נכונה של אתר לפי כללי קידום האתרים וחוקי החיפוש במנועי חיפוש גדולים כמו גוגל יכולה להבטיח לכם נוכחות נכונה ואפקטיבית באינטרנט. משום כך כשבונים אתר עדיף להניח לבעלי מקצוע לבנות לכם אותו כך שהוא יעמוד בדרישות המתאימות לקידומו בגוגל. אם לא יהיה רספונסיבי, למשל, כלומר מותאם לגלישה גם במובייל ולא רק במסך המחשב, הוא עלול לסבול מקידום לקוי ולכן יראו אותו פחות אנשים.

חשיבות האתר לעסקים ולרווחיות שלכם

אתר עסקי טוב הוא אתר שהוא הרבה יותר מכרטיס הביקור שלכם. אתר טוב מושך אליו יותר צפיות בגלל המידע בעל הערך שהוא מספק לאנשים ומניב צפיות רבות יותר וטראפיק. פחות צפיות פירושו פחות לקוחות פוטנציאליים, ומכיוון שכך גם הזדמנויות עסקיות ורווחים. בניית אתר על ידי מקצוענים מביאה לכך שהוא יהיה לא רק רספונסיבי, אלא גם בעל שם דומיין קליט ונכון יותר שיווקית, יהיה מעוצב בדרך שתשאיר בו את הלקוח שלכם יותר זמן כדי למצוא את מה שהוא מחפש ולא תבריח אותו למתחרים.

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים