התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

חנות וירטואלית

דף הבית >> כתבות >> חנות וירטואלית
במדינת ישראל של שנת 2014, פתיחת חנות רגילה הפכה זה מכבר לכאב ראש לא קטן, כאשר בעל החנות נדרש להתעסק עם רשויות המס, בירוקרטיה של פתיחת עסק, בחירת מיקום החנות ועוד, וכל אלו עוד לפני שהלקוח הראשון בכלל הציב את רגליו בחנות. גם בהמשך, ניהולה של חנות רגילה מהווה פעמים רבות משימה מתישה, כאשר להתמודדות היומיומית מול הלקוחות יש לצרף גם את העלויות הגבוהות הכרוכות בתחזוקת החנות, ולרבות חשבונות, תשלום שכר העובדים, עלויות תחזוקת המוצרים, ועוד.

מסיבות אלו, ורבות נוספות, יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים בשנים האחרונות להשקיע בבנייתה של חנות וירטואלית, וזאת בנוסף לחנות הרגילה, או כתחליף מלא לה. נכון אמנם, כי ההקמה והניהול של חנות וירטואלית דורשת אף היא השקעת זמן וממון, אך הרבה פחות בהשוואה לחנות הרגילה, כאשר יתרונותיה של החנות הווירטואלית צפויים אף להגדיל בסופו של דבר את היקף המכירות של בית העסק באופן דרמטי, מה שיבוא לידי ביטוי בתזרים המזומנים הכולל.
 
מהן יתרונותיה של החנות הווירטואלית בהשוואה לחנות הרגילה?
 
הקמה מהירה ופשוטה – כאמור, הקמתה של חנות רגילה דורשת ראשית מבעל העסק להחליט היכן ברצונו  לפתוח את החנות, ולאחר מכן לפתוח במגעים ממושכים מול רשויות החוק לצורך קבלת האישורים וההיתרים הנדרשים. הקמתה של חנות וירטואלית, לעומת זאת, היא תהליך מהיר וכמעט מידי, אשר אינו דורש היתרים ואישורים מסוג כלשהו.
 
חיסכון כספי – בעוד שהקמתה של חנות רגילה דורשת השקעת ממון רב, הרי שגם תפעול החנות בהמשך דורש לא מעט כסף, ולרבות תשלום לעובדים, תשלום חשבונות המים והחשמל, תחזוקת אזור התצוגה, ועוד כהנה וכהנה. לעומת זאת, העלות של הקמת חנות וירטואלית, גם במידה ומבוצעת על ידי חברה מקצועית, נמוך באופן משמעותי.
 
נגישות מלאה ללקוחות – מטבע הדברים, וגם במדינה קטנה כישראל, כל חנות רגילה נגישה בראש ובראשונה ללקוחות המתגוררים או עובדים בסביבתה, כאשר ככל שהמרחב בין הלקוח לחנות גדל, כך קטן הסיכוי להצטרפותו למעגל הלקוחות. לעומת זאת, החנות הווירטואלית נגישה מלכתחילה לכלל גולשי האינטרנט, המהווים אחוז ניכר וגדל בהתמדה מקרב האוכלוסייה בישראל, ואף מחוצה לה.

נוחות הרכישה – אחת מהמטרות העיקריות, העומדות בראש מעייניו של בעל העסק, היא להפוך את הליך הרכישה לנוח ככל שניתן ללקוח, מה שמגדיל את הסבירות לביצוע הרכישה בסופו של דבר. בעוד שהרכישה בחנות רגילה דורשת מהלקוח להגיע לחנות, לעמוד בתור ארוך, ולהסתמך על המוכר שלא תמיד מסביר פנים, הרי שהרכישה בחנות וירטואלית מהוקצעת מבטיחה חוויה נוחה ומהירה ללקוח, וכך מגדילה בהרבה את הסיכוי שהתהליך עצמו יסתיים ברכישת המוצר.
 
 

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים