התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

איך לבחור חברת שירותי מחשוב לעסקים

דף הבית >> כתבות >> איך לבחור חברת שירותי מחשוב לעסקים
כל עסק, קטן כגדול, נזקק לשירותי תמיכה אינטרנטית ותפעולית יומיומית. מאחר ולא כל העובדים הינם בעלי הידע הטכני הנדרש להפעלה שוטפת של המחשב והמערכות השונות הפעילות בו. חברות קטנות אמנם יסתפקו בטכנאי מחשבים אחד במשרה חלקית אולם גם במקרים אלו – חשוב לבחור בטכנאי מחשבים בעל ניסיון, ורצוי שיהיה זה טכנאי מחשבים בעל "גב" – היינו חברה המגבה את שירותיו.

בעידן בו כל מערכת מגובה ומובנית במחשב וכמעט כל פעולה עסקית מצריכה שימוש במחשב, לא ניתן להתפשר על טכנאי מחשבים שאינו זמין או חובבן. מסיבה זו יש לבחור חברות שירותי מחשוב לעסקים אשר יכולה להציע מגוון רחב של שירותים היקפיים ונציגיה הינם בעלי ניסיון רב בתחום.

חברות רבות מבטיחות שירותי אבטחה שוטפים אולם הלכה למעשה, ברגע האמת אינן מעניקות את השירות הדרוש ברמה הגבוהה והצריכה לחברה מקבלת השירות.

היקף השירותים

לא כל חברה מעניקה את כל שירותי המחשוב והתמיכה. חברות רבות אינן יכולות להעניק את היקף השירותים הרצוי ללקוח, ולו בשל מגבלות מקצועיות, ניסיון, מגבלות כוח אדם ועוד. בבחירת חברת שירותי מחשוב יש לבדוק את הגודל שלה ומספר אנשי המקצוע שיכולים להעניק שירות בכל זמן נתון. כמו כן, חשוב ביותר לבדוק אילו שירותים מוענקים על ידי החברה. האם מדובר בשירותי תמיכה או גיבוי בלבד? האם החברה מעניקה שירותי ענן? ועוד.

זמינות

במהלך היומיום אין לעובדי החברה ובוודאי שלא למנהליה – את הזמן הדרוש להשקיע בחיפוש אחר טכנאי מחשבים מקצועי או מענה לכל בעיה של כל אחד מהעובדים. לפיכך, חברת המחשוב המעניקה את שירותיה צריכה להיות זמינה בכל עת. ישנן חברות המעניקות שירותים מרחוק, אחרות מצמידות לחברות הגדולות טכנאי צמוד לכל צורך שהוא ואילו חברות מחשוב אחרות מעניקות שירותים של טכנאי מחשבים לכמה שעות יומיות. החשוב מכל הוא מידת הזמינות של טכנאי החברה.

יחס

חברה המעניקה שירותי מחשוב יכולה להיות מקצועית ביותר אולם כל עוד היחס ללקוחות יהיה לא מספיק מקצועי, לא הולם או לא אכפתי, החברה תלך ותאבד את לקוחותיה. גם כיום ואולי דווקא בימים אלו במיוחד – השירות האישי מקבל חשיבות יתרה וזוכה למשמעות רבה בעיני לקוחות. בעידן בו ישנן עשרות, מאות ולעתים אף אלפי חברות בכל ענף, השירות האישי הינו בעל משמעות קריטית עבור הלקוח.

תנאי שירות

חברות רבות מעניקות שירותים מוספים מעבר לשירותי הבסיס. בבחירת חברה המעניקה שירותי מחשוב יש לבדוק מה הם שירותי הבסיס המוענקים על ידיה והאם מוענקים שירותים נוספים במקביל כגון: שירותי גיבוי ושירותי שליטה מרחוק, המאפשרים לשחזר מידע שאבד וכן מעניקים את האפשרות לקבל שירות גם כאשר טכנאי אינו יכול להגיע ישירות אל החברה. שירותים נוספים שחשוב לבדוק הינם גיבוי, אבטחת מידע, מחשוב ענן ושירותים מהותיים אחרים החשובים לכל חברה באשר היא.

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים